1 mei 2022, het lijkt nog ver weg, maar het is nog maar 14 weken of 98 dagen. Aan de ene kant ben ik blij dat het nog even duurt. Het is allemaal nog zo onzeker. Hebben we de pandemie nou bijna onder controle, komt er weer een andere variant. Vragen waarop wij ook geen antwoord hebben. We blijven gewoon positief denken en blijven ook plannen maken voor de toekomst,
Voor diegene die nieuw zijn, welkom op onze reisblog. Een nieuwe website met een nieuwe template, maar met het doel iedereen, digitaal, te laten mee genieten met onze reizen. Wij hopen dat jullie net zoveel plezier hebben om onze blogs te lezen dan wij hebben met het schrijven.
We gaan er nu nog steeds vanuit dat alles gewoon doorgaat, dus op 5 april vliegen Bertie en ik naar Fort Lauderdale. Vanuit Fort Lauderdale varen we met de Nieuw Amsterdam, door het Panamakanaal, naar Vancouver (klik hier voor de panamablog)
Op 1 mei komen we aan in Vancouver en gaan dan onze camper ophalen om vervolgens via onderstaande route weer op 22 mei onze camper in te leveren en terug te vliegen naar Nederland.
In 2017 hebben we ook al een mooie camperreis door Canada gemaakt (lees hier het reisverslag). Om niet dezelfde route te rijden hebben we geprobeerd een route te maken waarbij het voor 85% nieuw is. Helemaal een nieuwe route is niet mogelijk, maar dat geeft ook niet omdat sommige stukken ook voor een 2e keer niet gaan vervelen. We kijken erg uit naar deze vakantie, ook omdat we ook al 2 jaar niet hebben kunnen reizen.
Onderstaande route is een indicatie, we hebben en gaan ook geen campings vastleggen. We zitten zeer vroeg in het Seizoen, zo vroeg dat we waarschijnlijk soms nog niet terecht kunnen omdat de camping nog niet open is. In sommige gedeeltes kan er zelfs nog (veel) sneeuw liggen en zullen we dus moeten improviseren. Leuk toch 😉
Veel plezier met het bekijken van de route, we gaan proberen jullie vanaf nu zo af en toe op de hoogte te houden van onze voorbereidingen en andere informatie. Wil je een reactie achterlaten, dan kan dat helemaal onderaan de pagina.
Mazzel……….
| Datum | Doel | Aantal KM |
|
Zondag reisdag |
Ophalen Boodschappen Flood Falls Lightning |
208 |
|
Maandag rustdag |
Casca Three Manning Park Lightning |
|
|
Dinsdag Reisdag |
Cascade Boodschappen Christina |
326 |
|
Woendag Reisdag |
“wat oversteken Fort Steele |
317 |
|
Donderdag rustdag |
Horseshoe Bull river Fort Steele |
|
|
Vrijdag reisdag |
Reizen Emerald Lake Natural Kicking Horse |
291 |
|
Zaterdag rustdag |
Takakkaw Kicking Horse |
|
|
Zondag reis en kijkdag |
Johnston Castle SilvertonFalls Tunnel |
85 |
|
Maandag rustdag |
omgeving Cave and Tunnel |
|
|
Dinsdag reisdag – Miriam terug |
Calgary Boodschappen Lake |
344 |
|
Woensdag reis & kijkdag (Icefield) |
Icefields Athabasca Whistlers |
230 |
|
Donderdag rustdag |
Maligne Medicine Lake Maligne Lake Whistlers |
|
|
Vrijdag rustdag |
Lekker |
|
|
Zaterdag Reisdag(je) |
Yellowhead Moose River Overlander Robson River |
87 |
|
Zondag reisdag |
Rearguard Boodschappen Dutch Lake |
233 |
|
Maandag rustdag |
Wells Helmckenwaterval Moul Falls Dawson Falls Dutch Lake |
|
|
Dinsdag rustdag |
Lekker |
|
|
Woendag reisdag |
Boodschappen
Walmart Blue Lake |
321 |
|
Donderdag rustdag |
Hikingroutes Hells Gate Blue Lake |
|
|
Vrijdag reisdag |
na de |
206 |
|
Zaterdag rustdag |
Vancouver | |
|
Zondag reisdag |
Inleveren Fraserway RV Terugvlucht |
|

Ziet er goed 🙂
Krijg nu ook wel de kriebels om te gaan! Lets hope!!! In ieder geval de knietjes doen het goed?
Lekker vooruitzicht, mooie route weer
Zooooo, dat klinkt als een klok en het ziet er geweldig uit!
Wat een avontuur hebben jullie weer tegoed, en wij dus ook een beetje 😀
Met een goed gevoel en gezonde knietjes op reis Bertie!
Wij gaan jullie meters zeker weten weer met veel interesse volgen